Yhteystiedot

Keravan Urheilijoiden johtokunta ja vastuuhenkilöt vuodelle 2017

 

TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinnumero

Puheenjohtaja

Timo Wallenius

wallenius.timo@kolumbus.fi

050 550 2455

Varapuheenjohtaja

Timo Sirola

timo.sirola@gmail.com

050 590 4590

Toiminnanjohtaja

Mirva Lopez

mirva.lopez@keravanurheilijat.fi

 

040 164 7736

 

Nuorisopäällikkö

Pauliina Kaas

pauliina.kaas@keravanurheilijat.fi

044 326 8551

Jäsen

Pentti Soini

pentti.soini@gmail.com

050 480 2750

Jäsen

Tuomas Turunen

tuomas.turunen@tsvesi.fi

041 434 9332

Jäsen (taloudenhoitaja)

Reino Ruotsalainen

reino.ruotsalainen@kolumbus.fi

040 500 3907

Jäsen

Jani Seppälä

jani.seppala@kotikone.fi

0400 918 439

Jäsen

Juha Kalander

juha@kalander.fi

050 522 4918

Vuokra-asiat

Janne Reittu

keupirtti(at)keravanurheilijat.fi

045 173 2662

Jäsenyysasiat            

 

jasenasiat(at)keravanurheilijat.fi

 

KeU toimisto

 

keu(at)keravanurheilijat.fi

044 326 8551

 

Johtokunnan varajäsenet vuodelle 2017 ovat Jorma Hyttinen, Kari Petrow, Pia Auranen, Pertti Syrjälä, Antti Virsu ja Antti Pylkkänen.

Lisäksi lajijaostojen yhteyshenkilöt ja yhteystiedot ovat lajijaostojen sivuilla, joilta voi suoraan kysyä jaostojen toimintaan liittyviä asioita.

 

Keravan Urheilijat ry

Metsolantie 4
04200 KERAVA

Yhdistysrekisteritunnus: 9.416
Y-tunnus: 0127493-5